Motive

CONCURS: Castiga bere Editie Limitata!

E vremea pentru un nou concurs si de data asta nu ne mai incurcam cu halbe, trecem la bere. Si nu e orice bere, e o bere Editie Limitata!

Hommel Bier Fresh Harvest 2012 e o bere belgiana de tip IPA care este fabricata cu muguri de hamei proaspat, direct de pe plantatie. Are 7,5% alcool si un gust senzational! Eu am scris despre ea AICI.

Avem 3 sticle (750ml) oferite de BeerAcademy.ro, cel mai mare magazin online de bere din România. Ca sa castigati una dintre ele trebuie sa va inscrieti cu ajutorul widget-ului de mai jos. Mai multe actiuni completate, mai multe sanse de castig!

Bafta!

UPDATE: Concursul s-a incheiat, lista castigatorilor va fi publicata pe pagina noastra de Facebook!

– Castigatorul va fi ales prin tragere la sorti.
– Concursul este valabil doar pentru cetatenii romani, iar premiul va fi livrat doar pe teritoriul Romaniei.
– Participantii trebuie sa aiba minim 18 ani.
– Durata concursului: 1 – 15 octombrie (2014)
- Concursul este sponsorizat de www.beeracademy.ro.
– Site-ul www.universitateadebere.ro nu este afiliat cu BeerAcademy.ro
- Castigatorii vor fi anuntati pe pagina de Facebook Universitatea de Bere