Motive

CONCURS: Castiga un butoi de bere belgiana

Update 30.05.2014:

Am extras castigatorul!

Norocosul este Alexandru Cascatău din Constanta! Felicitari, asteptam un mesaj privat (sau email) cu adresa completa si numarul de telefon ca sa te facem fericit!

Multumim Beer Academy​ pentru sprijin, ne auzim la urmatorul concurs! Hai, noroc!

————————————————————————
E timpul pentru un nou concurs, de data asta renuntam la sticle si trecem la butoaie!

Beercademy.ro, cel mai mare magazin online de bere din România,  pune la bataie un butoi frumusel de bere belgiana (5L) La Guillotine si 4 pahare personalizate ca sa poti sa-l bei cu prietenii.

Ca sa intrati in concurs trebuie sa va inscrieti cu ajutorul widget-ului de mai jos. Intai trebuie sa va autentificati (log-in) cu email, Facebook sau Twitter si sa indepliniti cel putin prima dintre actiuni. Mai multe actiuni completate, mai multe sanse de castig! Spor!

Castiga un butoi de bere belgiana!

Termeni si conditii:
– Castigatorul va fi ales prin tragere la sorti.
– Concursul este valabil doar pentru cetatenii romani, iar premiul va fi livrat doar pe teritoriul Romaniei.
– Participantii trebuie sa aiba minim 18 ani.
– Durata concursului: 15 – 29 mai 2015
– Concursul este sponsorizat de www.beeracademy.ro.
– Site-ul www.universitateadebere.ro nu este afiliat cu BeerAcademy.ro
– Castigatorul va fi anuntat pe pagina de Facebook Universitatea de Bere
– Castigatorul trebuie sa ne contacteze si sa ne trimita datele complete de contact in maximum 5 zile lucratoare. (Pe Facebook sau pe Email). In caz contrar vom extrage din nou.